Transportery i torby 

Transportery dla kotów i torby transportowe oraz akcesoria samochodowe do bezpiecznego transportu kota. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się także transportery dla kota do roweru, plecaki transportowe dla kotów idealne na wycieczki i podróż oraz specjalne transportery dla kota do samolotu i transportery na kółkach ułatwiające przewożenie zwi...

Transportery dla kotów i torby transportowe oraz akcesoria samochodowe do bezpiecznego transportu kota. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się także transportery dla kota do roweru, plecaki transportowe dla kotów idealne na wycieczki i podróż oraz specjalne transportery dla kota do samolotu i transportery na kółkach ułatwiające przewożenie zwierzęcia. Modne nosidła na ramię dla kotów w różnych kolorach, dostępne są także profesjonalne transportery klatki i składane transportery dla kotów do bagażnika, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zwierzęciu zarówno podczas krótkiej jak i długiej drogi. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór produktów Trixie, Chaba.

Więcej
na stronie

Kosz wiklinowy Trixie jest przeznaczony do mocowania na kierownicy roweru. Można w nim przewozić koty lub niewielkie psy. Dostępny w jednym rozmiarze.

90,96 zł

Wiklinowy kosz Trixie może być zawieszony na kierownicy roweru. Posiada druciane okratowanie zabezpieczające kota lub małego psa przed wypadnięciem. Zestaw zawiera poduszkę.

112,58 zł

Zestaw eleganckich koszy wiklinowych Trixie z miękką wyściółką i poduszką doskonale sprawdzi się dla dużych i małych zwierząt. Zawiera 6 sztuk w różnych rozmiarach.

650,66 zł

Komfortowy koc termoizolujący Trixie zabezpieczy pupila przed zmarznięciem na zimnym podłożu. Dostępny w trzech rozmiarach.

84,34 zł

Piękny kosz upleciony z naturalnej wikliny z funkcją transportera jest idealny do przenoszenia kotów, psów i innych zwierząt. Dostępny w dwóch rozmiarach.

116,91 zł

Wygodne legowisko Trixie z dwoma miejscami do spania jest wykonane z naturalnej wikliny. Zestaw zawiera dwie poduszki.

219,57 zł

Zamknięte legowisko dla kota z dodatkowym miejscem u góry posiada dwie poduszki z miękkim obiciem, będącym imitacją owczego futra lub bawełny.

201,20 zł

Poliestrowa torba na kółkach Trixie pozwoli na wygodne przenoszenie pupila. Może być użyta w formie plecaka. Posiada anatomicznie ukształtowane rączki, co sprawia, że jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Dostępna w jednym rozmiarze.

183,07 zł

Neoprenowe nosidło Trixie Jamie zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza. Torba jest otwierana z przodu i z góry, krótka smycz zapobiega wyskakiwaniu zwierzęcia.

89,20 zł

Wyjątkowo elegancka torba do przenoszenia zwierząt Trixie Maxima jest wykonana z żakardu i poliestru. Produkt posiada miejsce do leżenia, które można aż dwukrotnie powiększyć poprzez rozłożenie dolnej kieszeni.

293,76 zł

Transporter lotniczy Trixie wykonany z odzyskującego kształt materiału EVA z dodatkiem poliestru ma wymiary, które są akceptowane przez większość linii lotniczych jako bagaż podręczny. Produkt jest idealny dla psów, kotów i małych zwierząt.

293,76 zł

Nosidło Fina z uroczymi aplikacjami jest znakomite do przenoszenia kotów i małych psów. Produkt posiada specjalne siateczki, które zwiększają widoczność i przepływ powietrza. Mogą być one zakryte w celu ochrony zwierząt.

96,38 zł
Pokaż 1 - 12 z 22 rzeczy

Woof