Transportery i torby 

Transportery dla psów i torby transportowe oraz akcesoria samochodowe do bezpiecznego transportu psa. Wśród dostępnych akcesoriów znajduje się także transporter dla psa do roweru, plecaki transportowe dla psów idealne na wycieczki i podróż oraz specjalne transportery dla psa do samolotu i transportery na kółkach ułatwiające przewożenie zwierzęci...

Transportery dla psów i torby transportowe oraz akcesoria samochodowe do bezpiecznego transportu psa. Wśród dostępnych akcesoriów znajduje się także transporter dla psa do roweru, plecaki transportowe dla psów idealne na wycieczki i podróż oraz specjalne transportery dla psa do samolotu i transportery na kółkach ułatwiające przewożenie zwierzęcia. Zestawy turystyczne oraz pojemniki na przysmaki dla psów, plecaki dla psów oraz modne nosidła na ramię w różnych kolorach. Znajdują się tutaj także profesjonalne transportery klatki także składane, transporter dla psa do bagażnika zapewnia pełne bezpieczeństwo zwierzęciu zarówno podczas krótkiej jak i długiej drogi. Produkty marki Ami Play, Trixie, Chaba.

Więcej
na stronie

Torba Transportowa Exclusive dla psa firmy Ami Play, stworzona z grubej miękkiej gąbki i starannie dobranych materiałów wysokiej jakości, (100% poliester powlekany poliuretanem), stanowi przytulne schronienie dla zwierząt.Dostępna w dwóch rozmiarach (S, L) i wielu kolorach: żółty, beżowy, niebieski, zielony, szary.

56,27 zł

Torba Transportowa Crazy dla psa firmy Ami Play, stworzona z grubej miękkiej gąbki i starannie dobranych materiałów wysokiej jakości, (100% poliester powlekany poliuretanem), stanowi przytulne schronienie dla zwierząt.Dostępna w dwóch rozmiarach (S, L) i wielu kolorach: czerwony, różowy, brązowy, pomarańczowy, lampart.

56,27 zł

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour idealnie sprawdzi się podczas transportu zwierząt lub przedmiotów w bagażniku. Dostępne w jednym rozmiarze.

133,94 zł

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour z wygiętymi prętami poziomymi idealnie sprawdzi się podczas transportu zwierząt lub przedmiotów w bagażniku. Dostępne w jednym rozmiarze.

111,90 zł

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour z aluminium jest mocowane do zagłówków, dzięki czemu pozwala na użycie całej przestrzeni ładunkowej. Dostępne w jednym rozmiarze.

295,15 zł

Mata rozdzielająca do samochodu Trixie Friends on Tour zapobiega wchodzeniu psa na przednie siedzenia. Przegroda jest wykonana z poliestru, bardzo łatwa w składaniu i rozkładaniu. Dostępna w jednym rozmiarze.

39,35 zł

Mata do bagażnika dla psa Trixie Friends on Tour wykonana z bawełny i poliestru chroni przed brudem i sierścią. Wysokie boki zabezpieczają wnętrze bagażnika. Dostępna w jednym rozmiarze.

80,85 zł

Legowisko samochodowe dla psa Trixie Friends on Tour wykonane z nylonu oraz imitacji wełny owczej ochroni bagażnik przed brudem i sierścią. Wyjątkowo komfortowe dzięki miękkiej i ciepłej wyściółce. Dostępne w jednym rozmiarze.

223,46 zł

Mata do bagażnika Trixie Fiends on Tour ochroni wnętrze samochodu i zapewni wysoki komfort podróży pupilowi. Dostępna w kolorze czarnym.

168,07 zł

Pokrowiec na siedzenie samochodowe Trixie Friends on Tour wykonany z poliestru i imitacji owczej wełny jest bardzo komfortowy dla psa. Idealnie sprawdzi się podczas długich podróży. Dostępny w jednym rozmiarze.

173,44 zł

Siatka samochodowa Trixie Friends on Tour wykonana z polipropylenu zapobiega wchodzeniu psa na przednie siedzenia. Zawiera materiały do mocowania.

23,87 zł

Fotel samochodowy dla psa Trixie Friends on Tour przeznaczony dla małych psów jest bardzo stabilny i miękki. Idealnie nadaje się do długich podróży. Specjalne, podnoszone siedzisko pozwala psu na obserwowanie widoków.

402,14 zł
Pokaż 1 - 12 z 101 rzeczy

Woof