Szczotki i grzebienie 

Szczotki i grzebienie dla psów są niezbędne, aby utrzymać sierść naszego pupila w prawidłowym stanie. Każda sierść, zarówno krótka jak i długa wymaga pielęgnacji, czesania, przycinania oraz usuwania martwego naskórka. Szczotki i grzebienie dla psów zostały tak skonstruowane, aby czesanie psa było efektywne i wspierało hodowcę w codziennej pielęg...

Szczotki i grzebienie dla psów są niezbędne, aby utrzymać sierść naszego pupila w prawidłowym stanie. Każda sierść, zarówno krótka jak i długa wymaga pielęgnacji, czesania, przycinania oraz usuwania martwego naskórka. Szczotki i grzebienie dla psów zostały tak skonstruowane, aby czesanie psa było efektywne i wspierało hodowcę w codziennej pielęgnacji zwierzęcia. Wśród szczotek hodowcy mogą znaleźć miękkie szczotki do kąpieli i masażu psów, szczotki z miękkim lub stalowym włosiem, szczotki z naturalnym włosiem, wygodne szczotki w formie rękawic, idealne do wyczesywania większych psów. Grzebienie dla psów w zależności od rozstawu zębów umożliwiają wykrywanie pcheł, służą odkłaczaniu lub codziennej pielęgnacji. Nasz sklep zoologiczny online posiada duży wybór szczotek, furminatorów oraz grzebieni do codziennej pielęgnacji oraz do specjalnej pielęgnacji takiej jak usuwanie pasożytów. Szczotki i grzebienie dla psów marek 1 All Systems, Trixie, Beaphar.

Więcej
na stronie

Beaphar Szczoteczka do zębów, w połączeniu z odpowiednio dobraną pastą do zębów zapewnia optymalną ochronę zębów psa.

10,59 zł

Naparstkowa szczoteczka do zębów Beaphar dla psów wszystkich ras. Zapewnia prawidłową higienę jamy ustnej zwierzęcia.

7,06 zł

Miękka szczotka drewniana Trixie służy do delikatnej pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej warstwy futra psa, kota lub królika.

10,25 zł

Kauczukowa szczotka do kąpieli i masażu Trixie z aplikatorem na szampon, delikatnie wyczyści futro psa. Idealna dla wrażliwych zwierząt.

30,38 zł

Miękka szczotka dwustronna Trixie delikatnie pielęgnuje zewnętrzną i wewnętrzną warstwę futra psa, kota lub królika.

13,02 zł

Szczotka dla zwierząt Trixie posiadająca wyjątkowo miękkie, wysuwane włosie jest komfortowa dla pupila i łatwa do czyszczenia.

32,05 zł

Delikatna szczotka Trixie o ergonomicznym kształcie jest przeznaczona do pielęgnacji futra psów, kotów i królików. Dzięki niej czesanie stanie się przyjemnością. Dostępna w dwóch rozmiarach.

11,00 zł

Dwustronna szczotka Trixie służy do pielęgnacji sierści i podszerstka. Posiada włosie nylonowe i plastikowe ze specjalnymi końcówkami, zapobiegającymi zadrapaniom. Dostępna w dwóch rozmiarach.

21,22 zł

Drewniana szczotka dwustronna Trixie wykonana z naturalnego materiału minimalizuje elektryzowanie się futra. Idealnie nadaje się do delikatnej pielęgnacji sierści i podszerstka zwierzaka.

10,47 zł

Plastikowa szczotka dwustronna Trixie jest bardzo miękka, dlatego idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej warstwy sierści zwierząt. Dostępna w jednym rozmiarze.

14,64 zł

Szczotka dwustronna Trixie wykonana z drewna idealnie pielęgnuje futro psa, kota lub królika. Posiada miękkie druciane i nylonowe włosie.

9,33 zł

Drewniana szczotka z naturalnym włosiem Trixie jest przeznaczona do delikatnej pielęgnacji sierści zwierząt. Dostępna w jednym rozmiarze.

6,96 zł
Pokaż 1 - 12 z 110 rzeczy

Woof