Szczotki i grzebienie 

Każda kocia sierść, zarówno krótka jak i długa wymaga pielęgnacji, czesania oraz usuwania martwego naskórka. Szczotki i grzebienie dla kotów zostały tak skonstruowane, aby czesanie psa było efektywne i wspierało hodowcę w codziennej pielęgnacji zwierzęcia. Wśród szczotek hodowcy mogą znaleźć miękkie szczotki do kąpieli i masażu dla kotów, szczot...

Każda kocia sierść, zarówno krótka jak i długa wymaga pielęgnacji, czesania oraz usuwania martwego naskórka. Szczotki i grzebienie dla kotów zostały tak skonstruowane, aby czesanie psa było efektywne i wspierało hodowcę w codziennej pielęgnacji zwierzęcia. Wśród szczotek hodowcy mogą znaleźć miękkie szczotki do kąpieli i masażu dla kotów, szczotki z miękkim lub stalowym włosiem, szczotki z naturalnym włosiem, wygodne szczotki w formie rękawic, idealne do wyczesywania większych kotów. Grzebienie dla kotów w zależności od rozstawu zębów umożliwiają wykrywanie pcheł, służą odkłaczaniu lub codziennej pielęgnacji. Nasz sklep zoologiczny online posiada duży wybór szczotek i grzebieni do codziennej pielęgnacji kotów oraz do specjalnej pielęgnacji takiej jak usuwanie pasożytów. Szczotki i grzebienie dla kotów marek 1 All Systems, Trixie.

Więcej
na stronie

Miękka szczotka drewniana Trixie służy do delikatnej pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej warstwy futra psa, kota lub królika.

10,25 zł

Kauczukowa szczotka do kąpieli i masażu Trixie z aplikatorem na szampon, delikatnie wyczyści futro psa. Idealna dla wrażliwych zwierząt.

30,38 zł

Miękka szczotka dwustronna Trixie delikatnie pielęgnuje zewnętrzną i wewnętrzną warstwę futra psa, kota lub królika.

13,02 zł

Szczotka dla zwierząt Trixie posiadająca wyjątkowo miękkie, wysuwane włosie jest komfortowa dla pupila i łatwa do czyszczenia.

32,05 zł

Delikatna szczotka Trixie o ergonomicznym kształcie jest przeznaczona do pielęgnacji futra psów, kotów i królików. Dzięki niej czesanie stanie się przyjemnością. Dostępna w dwóch rozmiarach.

11,00 zł

Dwustronna szczotka Trixie służy do pielęgnacji sierści i podszerstka. Posiada włosie nylonowe i plastikowe ze specjalnymi końcówkami, zapobiegającymi zadrapaniom. Dostępna w dwóch rozmiarach.

21,22 zł

Drewniana szczotka dwustronna Trixie wykonana z naturalnego materiału minimalizuje elektryzowanie się futra. Idealnie nadaje się do delikatnej pielęgnacji sierści i podszerstka zwierzaka.

10,47 zł

Plastikowa szczotka dwustronna Trixie jest bardzo miękka, dlatego idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej warstwy sierści zwierząt. Dostępna w jednym rozmiarze.

14,64 zł

Szczotka dwustronna Trixie wykonana z drewna idealnie pielęgnuje futro psa, kota lub królika. Posiada miękkie druciane i nylonowe włosie.

9,33 zł

Drewniana szczotka z naturalnym włosiem Trixie jest przeznaczona do delikatnej pielęgnacji sierści zwierząt. Dostępna w jednym rozmiarze.

6,96 zł

Zgrzebło Trixie służy do pielęgnacji sierści i podszerstka. Do wyboru są dwa rodzaje szczotek – jedna z nylonowym włosiem, druga z włosiem z nylonu i mosiądzu.

20,29 zł

Poręczna szczotka drewniana Trixie wykonana z drewna i naturalnego włosia skutecznie zbierze liniejące futro ze skóry pupila.

11,06 zł
Pokaż 1 - 12 z 76 rzeczy

Woof