1 All Systems Crisp Coat Botanical szampon oczyszczający

1 All Systems Crisp Coat Botanical szampon oczyszczający

64,01 zł
Brutto

Szampon oczyszczający dla terierów i innych ras o twardym włosie takich jak szpice, golden retriever, nowofundland, sznaucery. Oraz do stosowania gdy taki typ włosa jest wymagany lub pożądany. Także dla kotów o podobnym typie szaty. Koncentrat 1:10.

Waga opakowania
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Zwrot do 30 dni Zwrot do 30 dni

Naturalna formuła szamponu zawiera w 100% dziko rosnące zioła i rośliny o właściwościach czyszczących, składniki odbudowujące szatę i usuwające osad. Skutecznie pomaga w usunięciu chloru i innych zanieczyszczeń środowiskowych. Delikatny dla łamliwych i zniszczonych środkami chemicznymi włosów. Przywraca twardość włosa i jego sprężystość. Szampon Crisp Coat Botanical nie wysusza włosa i skóry.

Sposób użycia:
Szampon jest skondensowany, należy wymieszać go z wodą w stosunku, 1:5 do 1:10, ale może być również używany nierozcieńczony. Szampon wmasować dokładnie w całkowicie zmoczone włosy. Spłukać ciepłą wodą. Jeśli jest to konieczne lub gdy włosy, na co dzień są mocno natłuszczane czynności powtórzyć. Po kąpieli użyć odpowiedniej odżywki: dla terierów # 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk, dla włosów delikatnych Botanical Conditioner itd.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.

Dostępne opakowania: 250 ml; 500 ml; 3780 ml.

00204 CrispCoat

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć