1 All Systems Color Botanical Conditioner odżywka koloryzująca

1 All Systems Color Botanical Conditioner odżywka koloryzująca

178,73 zł
Brutto

Odżywka intensyfikująca kolor dla psów i kotów, chroni przed płowieniem sierści. Zawiera wyciąg z ziół.

Kolor
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Skoncentrowana odżywka intensyfikująca kolor. Nie wysusza włosów, nie zawiera chemicznych środków wybielających (nadtlenków, amoniaku, itp.). Zawiera ekstrakt z ziół, jedwabiu i absorbery UV chroniące kolor.

Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych:

MIDNIGHT dla psów i kotów o czarnej, ciemnoszarej ciemnosrebrnej sierści

RED/BROWN dla psów i kotów brązowych, ciemnozłotych, apricot

WHITE/GOLD dla psów i kotów białych, srebrnych, jasnozłotych, płowych, jasnoszarych.

Sposób użycia:
Najpierw należy użyć odpowiedniego szamponu: # 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo albo # 1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo. Jeśli włosy, na co dzień są oliwione lub mocno natłuszczane odżywką po myciu należy użyć # 1 ALL SYSTEMS Product Stabilizer Coat Re­texturizer & Skin Refresher. Po dokładnym spłukaniu włosy są gotowe do nałożenia odżywki.

Odżywkę dokładnie wmasować w mokre włosy i pozostawić na 1-5 minut. Aby uzyskać bardzo mocne wysycenie koloru należy włosy przykryć ciepłym, mokrym ręcznikiem lub folią i suszyć suszarką przez 10-15 minut. W 5-10 minut po zakończeniu suszenia, gdy włosy ostygną odżywkę dokładnie spłukać. Stosując Botanical Conditioner nie ma potrzeby używania innych odżywek. Aby usunąć efekt działania odżywki należy wykąpać psa 2-3 razy (w zależności od gatunku szaty) w # 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo albo Crisp Coat Botanical Texturizing & Detoxifying Shampoo.

Uwaga: produkt zawiera składniki, które w indywidualnych przypadkach mogą powodować podrażnienia skóry. Zaleca się wykonanie testu w podany poniżej sposób. Nie stosować produktu w okolicach oczu, gdyż może być przyczyną poważnego podrażnienia.

Test: Nałożyć odżywkę na niewielkiej powierzchni i pozostawić do wyschnięcia. Nie myć tego miejsca przez 48 godz. Brak śladów podrażnienia pozwala na bezpieczne używanie Botanical Conditioner. Chronić oczy; nie połykać. Aby uchronić ręce przed barwnikami stosować rękawiczki.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.


Dostępne opakowania: 480 ml

00202 ColorBotanical

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć