Szampony i kosmetyki 

Szampony i kosmetyki dla kotów wspierają utrzymanie prawidłowej higieny oraz zdrowia zwierzęcia. Kosmetyki uwzględniające ich naturalne potrzeby, ich wielkość, rasę oraz kolor umaszczenia, pozwalają dbać o codzienną higienę, a także wspomóc wygląd kota w chwili, kiedy tego potrzebujemy. Regeneracja, wzmocnienie, a także specjalne kosmetyki dedyk...

Szampony i kosmetyki dla kotów wspierają utrzymanie prawidłowej higieny oraz zdrowia zwierzęcia. Kosmetyki uwzględniające ich naturalne potrzeby, ich wielkość, rasę oraz kolor umaszczenia, pozwalają dbać o codzienną higienę, a także wspomóc wygląd kota w chwili, kiedy tego potrzebujemy. Regeneracja, wzmocnienie, a także specjalne kosmetyki dedykowane są w szczególności kotom wystawowym, od których wymagany jest nienaganny stan sierści. Profesjonalne kosmetyki dla kotów wystawowych pozwalają spełnić te wymagania, idealnie nadają się także do stosowania dla kotów domowych, w sytuacjach, kiedy szczególnie chcemy zadbać o ich wygląd. Szampon dla kota jest podstawowym kosmetykiem do utrzymania prawidłowej higieny, pomaga jednak także w sytuacjach niecodziennych, takich jak alergia, odbarwienie sierści, przetłuszczanie, łupież. Nasz sklep zoologiczny online posiada duży wybór szamponów i odżywek dla kotów, a także suchych szamponów dla kotów obawiających się wody. Szampony, odżywki i kosmetyki dla kotów marek Biowet, Beaphar, Trixie, Iv San Bernard, Jean Pierre Hery, Ring 5, Laboratorium Dermapharm, 1 All Systems, Bio-Groom, Sanilove.

Więcej
na stronie

Preparat Oticlar Biowet Puławy dla psów i kotów przeznaczony do pielęgnacji uszu zwierząt. może być stosowany do toalety uszu psów i kotów w sposób regularny raz do dwóch razy tygodniowo. W stanach chorobowych uszu, zazwyczaj podaje się go celem wstępnego oczyszczenia kanału słuchowego, przed zastosowaniem właściwego środka terapeutycznego.

12,44 zł

Szampon Beaphar przeznaczony dla psów i kotów zmagających się ze zmianami skórnymi i problemami z sierścią.

26,48 zł

Pasta do zębów Beaphar dla psów i kotów o smaku mięsa, przeciwdziała powstawaniu płytki bakteryjnej, zapobiega formowaniu kamienia nazębnego, zapewniając świeższy oddech.

19,42 zł

Żel do mycia zębów Beaphar dla psów i kotów zapewnia dokładne czyszczenie zębów bez użycia szczoteczki. Przeciwdziała gromadzeniu się płytki bakteryjnej i formowaniu kamienia nazębnego, co w rezultacie zapewnia świeży oddech.

21,18 zł

Żel do oczu Beaphar EYE GEL z witaminą A, neutralizuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia powietrza. Polecany dla kotów, psów, królików i świnek morskich.

15,89 zł

Preparat Beaphar do pielęgnacji okolic oczu i uszu dla psów, kotów oraz innych zwierząt futerkowych.

19,42 zł

Suchy szampon Beaphar Grooming Schampoo przeznaczony dla kotów, umożliwia pielęgnację sierści bez użycia wody.

24,71 zł

Szampon Beaphar to produkt BIO, w którym wykorzystano naturalne olejki eteryczne, do stosowania zarówno przez psy jak i koty.

19,42 zł

Szampon dla kotów Beaphar z dodatkiem olejku makadamia zapewnia sierści jedwabisty połysk. Dla kotów z krótką i długą sierścią.

19,42 zł

Szampon dla kotów i kociąt Beaphar z białą herbatą i hydrolizowanym jedwabiem. Działa nawilżająco i odżywczo, posiada neutralne pH właściwe dla skóry kotów i kociąt oraz zawiera polifenole z winogron. Nie zawiera parabenów.

26,48 zł

Krople Beaphar EAR-CLEANER do uszu dla psów i kotów. Łagodzą stany zapalne, ułatwiają pielęgnację, zapewniają możliwość utrzymania przewodu słuchowego w czystości.

24,71 zł

Tabletki Beaphar CHLOROPHYLL odświeżają oddech, likwidują niepożądane zapachy zwierząt. Do stosowania szczególnie podczas cieczki i rui. Dla psów i kotów.

24,71 zł
Pokaż 1 - 12 z 116 rzeczy

Woof