Strzyżenie 

Akcesoria do strzyżenia, podcinania i przycinania sierści psów. Strzyżenie psa i jego intensywność zależy od wyglądu naszego pupila, od jego rasy oraz od naszych indywidualnych upodobań. Nożyczki do strzyżenia, noże trymerskie, a także maszynki do strzyżenia nie zawsze stanowią podstawowe akcesoria w naszym domu. Jeśli jednak pies posiada sierść...

Akcesoria do strzyżenia, podcinania i przycinania sierści psów. Strzyżenie psa i jego intensywność zależy od wyglądu naszego pupila, od jego rasy oraz od naszych indywidualnych upodobań. Nożyczki do strzyżenia, noże trymerskie, a także maszynki do strzyżenia nie zawsze stanowią podstawowe akcesoria w naszym domu. Jeśli jednak pies posiada sierść wymagającą częstego podcinania, czy to ze względów wizualnych czy estetycznych i zdrowotnych, to z ekonomicznego punktu widzenia w takie akcesoria należałoby się wyposażyć. Nasz sklep zoologiczny online posiada duży wybór akcesoriów do pielęgnacji i podcinania sierści, mi.in. marki Trixie.

Więcej
na stronie

Nożyczki do strzyżenia psów, kotów i małych zwierząt Trixie są wykonane ze stali nierdzewnej. Długość 18 cm.

18,15 zł

Nożyczki trymerskie Trixie nadają się do przycinania i strzyżenia psów, kotów i małych zwierząt. Dostępne są w dwóch wersjach – dwustronnej i jednostronnej.

18,15 zł

Wąski nóż trymerski Trixie jest polecany do przycinania sierści przy głowie i uszach psa. Posiada ostrze ze stali nierdzewnej.

31,93 zł

Szeroki nóż trymerski Trixie jest polecany do przycinania tylnej sierści oraz futra przy brzuchu psa. Posiada ostrze ze stali nierdzewnej.

31,93 zł

Ostre i wygodne w użyciu ostrze do Trymera Trixie Moser typ 1400. Dostępne w jednym rozmiarze.

124,90 zł

Dodatkowe grzebienie do trymera Trixie Moser Typ 1230/1400 wykonane z plastiku. Dostępne w dwóch rozmiarach.

56,72 zł

Ostre i wygodne w użyciu ostrze do Trymera Trixie Moser typ 1245/1250. Dostępne w sześciu rozmiarach.

186,10 zł

Dodatkowe grzebienie do Trymera Trixie Moser typ 1245/1250. Pasują do głowicy 3 mm. Zestaw zawiera 3 sztuki grzebieni.

105,40 zł

Specjalny olej jest przeznaczony do trymerów Trixie. Dostępny w pojemności 5 ml.

9,90 zł

Oscylacyjna maszynka Trixie Andis Typ TR1250 z zestawem akcesoriów gwarantuje skuteczne strzyżenie pupila i cichą pracę silnika, która nie przestraszy wrażliwych zwierząt. 2 lata gwarancji.

159,37 zł

Ostrze wymienne Trixie do trymera Andis Typ TR1250. Opakowanie zawiera jedną sztukę.

80,07 zł

Dodatkowe grzebienie Trixie do trymera Andis Typ TR1250. Opakowanie zawiera cztery sztuki.

48,75 zł
Pokaż 1 - 12 z 51 rzeczy

Woof