Przeciw pasożytom 

Preparaty, proszki, akcesoria i obroże przeciw pasożytom dla psów to cała gama rozwiązań dla właścicieli psów. Odpowiednie zabezpieczenie psa zapewni mu spokojne, zdrowe życie. Szczególnie w okresach roku, w których występuje większe prawdopodobieństwo występowania pasożytów należy szczególnie zadbać o psy. Pchły, kleszcze i inne pasożyty potraf...

Preparaty, proszki, akcesoria i obroże przeciw pasożytom dla psów to cała gama rozwiązań dla właścicieli psów. Odpowiednie zabezpieczenie psa zapewni mu spokojne, zdrowe życie. Szczególnie w okresach roku, w których występuje większe prawdopodobieństwo występowania pasożytów należy szczególnie zadbać o psy. Pchły, kleszcze i inne pasożyty potrafią rzutować na cały organizm zwierzęcia, powodując niebezpieczne choroby i schorzenia. Nasz sklep zoologiczny online posiada duży wybór preparatów zabezpieczających psy przed pchłami, kleszczami i pasożytami, a także a także obroże przeciw pchłom, a także akcesoria do bezpiecznego usuwania kleszczy. Środki przeciw pasożytom marki Trixie, Beaphar, Biowet, Laboratorium Dermapharm.

Więcej

Proszek Insectin do podania na skórę dla psów i gołębi, stosowany do zwalczania inwazji ektopasożytów występujących u psów i gołębi (pchły, kleszcze, wszoły, obrzeżki).

18,87 zł

Beaphar VERMICON DOG wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, tworząc wyjątkowo nieprzyjazne środowisko.

33,36 zł

Preparat Beaphar FIPROtec zapewnia ochronę przed ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze, jest bezpieczny dla zwierząt i ludzi.

13,02 zł

Praktyczna pęseta z plastiku Trixie służy do wyciągania kleszczy. Dostępna w jednym rozmiarze.

8,33 zł

Karta do usuwania kleszczy wykonana z higienicznego plastiku pomoże w usunięciu pasożytów, kolców i drzazg. Dostępna w jednym rozmiarze.

5,92 zł

Sabunol preparat wyłącznie dla psów, zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

13,15 zł

Sabunol preparat wyłącznie dla psów, zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Dedykowany psom rasy York.

13,15 zł

Sabunol GPI to nowoczesna obroża dla psów zwalczająca kleszcze i pchły, skuteczna i wygodna w użyciu. Połączenie trzech składników: permetryny, imidachloprydu i geraniolu zapewnia skuteczne działanie przez 3 miesiące. Badania potwierdzają wysoką tolerancję miejscową i ogólną, co sprawia, że obroża jest bezpieczna podczas stosowania.

18,90 zł

Preparat do ochrony psów i kotów przed kleszczami i komarami.

15,88 zł

SABUNOL obroża ozdobna różowa przeciw kleszczom i pchłom dla Yorków. Sabunol GPI to nowoczesna obroża dla psów zwalczająca kleszcze i pchły, skuteczna i wygodna w użyciu. Połączenie trzech składników: permetryny, imidachloprydu i geraniolu zapewnia skuteczne działanie przez 3 miesiące.

17,39 zł

Sabunol płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt.

22,60 zł
Pokaż 1 - 11 z 11 rzeczy

Woof