Preparaty 

Preparaty dla kotów przygotowane w formie sprayów, dezodorantów, kropelek, tabletek, past i innych. Środki do pielęgnacji oczu, uszu, preparaty ochronne przed pasożytami, pchłami i kleszczami, a także pomoce behawioralne i neutralizatory zapachów. Produkty o działaniu odstraszającym lub przyciągającym dla kotów. Nasz sklep zoologiczny online pos...

Preparaty dla kotów przygotowane w formie sprayów, dezodorantów, kropelek, tabletek, past i innych. Środki do pielęgnacji oczu, uszu, preparaty ochronne przed pasożytami, pchłami i kleszczami, a także pomoce behawioralne i neutralizatory zapachów. Produkty o działaniu odstraszającym lub przyciągającym dla kotów. Nasz sklep zoologiczny online posiada preparaty dla kotów Biowet, Beaphar, Trixie, Ring 5, Laboratorium Dermapharm.

Więcej
na stronie

Preparat Oticlar Biowet Puławy dla psów i kotów przeznaczony do pielęgnacji uszu zwierząt. może być stosowany do toalety uszu psów i kotów w sposób regularny raz do dwóch razy tygodniowo. W stanach chorobowych uszu, zazwyczaj podaje się go celem wstępnego oczyszczenia kanału słuchowego, przed zastosowaniem właściwego środka terapeutycznego.

12,44 zł

Preparat Beaphar CATTY HOME to naturalny preparat przywabiający o atrakcyjnym dla kota zapachu. Zawiera ekstrakt waleriany.

159,44 zł

Ekstrakt walerianowy dla kotów BEAPHAR NO STRESS SPOT ON  skutecznie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się kotom i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszystkich ras i w każdym wieku.

26,48 zł

Preparat Beaphar Melisa w tabletkach stabilizujący kondycję nerwową dla psów i kotów oraz wzmacniający odporność na stres.

18,60 zł

Proszek Beaphar DENTAL POWDER to zmielone brunatnice, które przeciwdziałają przykremu zapachowi z jamy ustnej i innym powszechnie występującym problemom stomatologicznym. Do stosowania dla kotów i psów.

22,95 zł

Odświeżacz oddechu Beaphar dla psów i kotów z łatwą aplikacją. Przeciwdziała formowaniu kamienia nazębnego.

26,48 zł

Krople do oczu Beaphar OFTAL EYAWATER zapewniają pielęgnację, likwidują nieczystości i podrażnienia. Preparat da kotów i psów.

22,95 zł

Atomizer Beaphar Odour Eliminator do eliminacji zapachów zwierzęcych. Neutralizator skutecznie wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów.

37,07 zł

Neutralizator zapachów z kuwety Beaphar odour Killer, skutecznie pochłania mocz i niweluje nieprzyjemną woń odchodów zwierzęcia, powstającą w trakcie użytkowania kocich kuwet.

17,65 zł

Odplamiacz Beaphar Stain Remover wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów. Skutecznie usuwa zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego.

37,07 zł

Vermicon marki Beaphar to zupełna nowość w Polsce, preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon.

28,07 zł

Krople spot-on Beaphar FIPROtec chroniące psy i koty przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze. Zawierają fipronil.

12,25 zł
Pokaż 1 - 12 z 57 rzeczy

Woof