Pojemniki na karmę 

Pojemniki na karmę dla psów to poręczne wiaderka, które umożliwiają przechowywanie karmy niemal w każdym miejscu. Bezpieczny i szczelny pojemnik zagwarantuje dłuższą świeżość suchej karmy, która, zgodnie z wytycznymi niemal wszystkich producentów, aby zachować swoje walory smakowe i odżywcze, powinna być przechowywana w miejscu suchym, ciemnym i...

Pojemniki na karmę dla psów to poręczne wiaderka, które umożliwiają przechowywanie karmy niemal w każdym miejscu. Bezpieczny i szczelny pojemnik zagwarantuje dłuższą świeżość suchej karmy, która, zgodnie z wytycznymi niemal wszystkich producentów, aby zachować swoje walory smakowe i odżywcze, powinna być przechowywana w miejscu suchym, ciemnym i szczelnym. Pojemniki w ofercie sklepu internetowego zoo8.pl to produkty renomowanych marek takich jak BiOMill, odznaczające się wysoką jakością wykonania, niebanalnym wzornictwem oraz wygodą użytkowania.

Więcej

Pojemnik na suchą karmę marki BiOMill, dostępny w dwóch rozmiarach. Wykonany z wysokiej jakości plastiku, posiada odporną i trwałą grafikę. Zamykane wieko pojemnika gwarantuje szczelność i prawidłowe przechowywanie suchej karmy.

89,00 zł
Pokaż 1 - 1 z 1 rzeczą

Woof