Obroże 

Obroża dla psa to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów dla hodowcy. Obroża zapewnia bezpieczeństwo naszego pupila, daje możliwość dopięcia adresówki, smyczy dla psa, jest elementem szkolenia zwierzęcia, a także w przypadku odblaskowych obroży zapewnia bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Regulowane obroże dla psów posiadają różne r...

Obroża dla psa to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów dla hodowcy. Obroża zapewnia bezpieczeństwo naszego pupila, daje możliwość dopięcia adresówki, smyczy dla psa, jest elementem szkolenia zwierzęcia, a także w przypadku odblaskowych obroży zapewnia bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Regulowane obroże dla psów posiadają różne rodzaje zapięć, mogą występować w opcji półzaciskowej. Do wyboru mamy obroże nylonowe, z bardzo dobrej jakości materiału, dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Obroże dla psa z taśmy bawełnianej, komfortowe i wytrzymałe obroże, obroże ze skóry oraz klasyczne obroże łańcuszkowe ze stali nierdzewnej. Dla naszych czworonożnych pupili przygotowano także specjalistyczne obroże funkcyjne jak obroże przeciw pasożytom takim jak kleszcze czy pchły, oraz obroże do pomocy behawioralnej zapobiegające szczekaniu. Obroże marek Ami Play, Trixie, Chaba.

 

Więcej
na stronie

Obroża regulowana Basic dla psów firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej. Regulowana od 20cm do 70cm w zależności od wybranego rozmiaru (S-XL). Do wyboru następujące szerokości S-1cm, M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów.

8,44 zł

Obroża regulowana z blokadą Basic dla psów firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej. Regulowana od 20cm do 70cm w zależności od wybranego rozmiaru (M-XL). Do wyboru następujące szerokości M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów.

12,19 zł

Obroża półzaciskowa Basic dla psów firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej. Regulowana od 25cm do 60cm w zależności od wybranego rozmiaru (M-XL). Do wyboru następujące szerokości M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów.

12,19 zł

Halter Basic dla psów firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej. Halter to obroża uzdowa znana też jako poskramiacz lub kantar. Jest urządzeniem obejmującym pysk oraz szyję psa. Pomaga w prowadzeniu zwierzęcia mającego skłonności do szarpania, ciągnięcia, gwałtownego zbaczania z drogi.

19,70 zł

Obroża regulowana Cotton dla psa firmy Ami Play, wykonana z bardzo mocnej ekologicznej taśmy bawełnianej. Regulowana od 28cm do 70cm w zależności od wybranego rozmiaru (S-XL). Do wyboru następujące szerokości S-1,5cm, M-2cm, L-2,5cm, XL-3cm. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny, beżowy, czerwony, granatowy,...

13,12 zł

Obroża regulowana z blokadą Cotton dla psa firmy Ami Play, wykonana z bardzo mocnej ekologicznej taśmy bawełnianej. Regulowana od 28cm do 70cm w zależności od wybranego rozmiaru (S-XL). Do wyboru następujące szerokości S-1,5cm, M-2cm, L-2,5cm, XL-3cm. Wytrzymała, elastyczna, posiada blokadę. Obroża dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny, beżowy,...

15,93 zł

Obroża regulowana Safe Cotton dla psa firmy Ami Play, wykonana z bardzo mocnej ekologicznej taśmy bawełnianej. Regulowana od 34cm do 85cm w zależności od wybranego rozmiaru. Dostępne dwa rozmiary: XL i XXL. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny, beżowy, czerwony, granatowy, khaki, brązowy.

20,63 zł

Obroża półzaciskowa Cotton dla psa firmy Ami Play, wykonana z bardzo mocnej ekologicznej taśmy bawełnianej. Regulowana od 34cm do 85cm w zależności od wybranego rozmiaru. Dostępne dwa rozmiary: XL i XXL. Wytrzymała, elastyczna. Obroża dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny, beżowy, czerwony, granatowy, khaki, brązowy.

21,56 zł

Obroża N dla psa firmy Ami Play, wykonana z taśmy nośnej nylonowej. Taśma taka charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczna przy zachowaniu znacznej elastyczności, tak niezbędnej przy kontakcie z ciałem psa. oświetlonych. Regulowana długość obroży od 24cm do 85cm, w zależności od wybranego rozmiaru, wytrzymała i elastyczna. Przeznaczona dla...

6,89 zł

Obroża regulowana NO dla psa firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej z naszytą taśmą ozdobną z elementem odblaskowym. Regulowana długość od 24cm do 85cm, w zależności od wybranego rozmiaru (S-XL). Wytrzymała, elastyczna. Dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, fioletowy, bordowy.

9,45 zł

Obroża półzaciskowa NO dla psa firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej z naszytą taśmą ozdobną z elementem odblaskowym. Regulowana długość od 26cm do 55cm, w zależności od wybranego rozmiaru (S-XL). Wytrzymała, elastyczna. Dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, fioletowy, bordowy.

13,81 zł

Obroża NX dla psa firmy Ami Play, z taśmy polipropylenowej z naszytą ozdobną taśmą w 14 wzorach do wyboru. Regulowana długość od 24cm do 55cm w zależności od wybranego rozmiaru, szerokość 2cm lub 2,5cm. Wytrzymała, elastyczna. Dla wszystkich ras psów.

8,04 zł
Pokaż 1 - 12 z 88 rzeczy

Woof