Miski 

Miski dla kotów, karmidła i poidła automatyczne dla kota. W naszym sklepie zoologicznym online znajdują się najpopularniejsze modele ceramicznych misek dla kotów, misek plastikowych, stalowych oraz składanych misek turystycznych. Miski na stojakach, antypoślizgowe miski dla kotów oraz zaawansowane karmidła automatyczne dla kota i poidła automaty...

Miski dla kotów, karmidła i poidła automatyczne dla kota. W naszym sklepie zoologicznym online znajdują się najpopularniejsze modele ceramicznych misek dla kotów, misek plastikowych, stalowych oraz składanych misek turystycznych. Miski na stojakach, antypoślizgowe miski dla kotów oraz zaawansowane karmidła automatyczne dla kota i poidła automatyczne chłodzące wodę. Do wyboru także personalizowane akcesoria takie jak podkładki antypoślizgowe pod miski dla kotów, ułatwiające zachowanie porządku w miejscu karmienia. Klasyczne miski, kolorowe miski dla kota oraz specjalne miski dla kociąt stanowią największy wybór misek marki Trixie.

Więcej
na stronie

Plastikowe karmidło automatyczne Le Bistro z programowanymi godzinami karmienia i ilościami pożywienia ułatwi kontrolowanie posiłków psów i kotów.

483,02 zł

Innowacyjne karmidło Trixie TX1 z czasomierzem zapewnia automatyczne otwarcie o określonym czasie. Karmidło idealnie nadaje się do mokrej karmy – zawiera także pojemnik na lód dla utrzymania świeżości jedzenia.

72,29 zł

Karmidło na dwa posiłki Trixie TX2 z czasomierzem zapewnia automatyczne otwarcie o określonym czasie. Podajnik świetnie sprawdzi się, kiedy musimy zostawić zwierzaka samego w domu - zawiera dwa pojemniki na lód dla utrzymania świeżości jedzenia. Działa na baterie.

126,83 zł

Karmidło automatyczne na 4 duże posiłki Trixie TX4 pozwoli na maksymalne kontrolowanie pór posiłku dla psa lub kota a także sprawi, że zwierzak otrzyma odpowiednie ilości karmy, kiedy zostanie sam w domu. Podajnik posiada miejsca na 4 posiłki po 500 ml, idealnie nadaje się do mokrej karmy.

238,15 zł

Okrągłe karmidło automatyczne Trixie TX6 posiada 6 miejsc na posiłki po 240 ml. Podajnik ma programowane godziny karmienia (do 3 razy dziennie) i wytrzymałą pokrywę, która otwiera się o określonej godzinie.

277,16 zł

Nowoczesne poidło dla psa i kota Trixie Fresh Flow Deluxe posiada specjalny dozownik wody i filtr uzdatniający wodę do picia. Ciągła cyrkulacja sprawia, że woda jest chłodna i świeża.

206,35 zł

Specjalny filtr węglowy pasujący do poidła automatycznego Fresh Water Deluxe uzdatni wodę i poprawi jej jakość. Zestaw zawiera 2 sztuki.

24,47 zł

Urocza miska ceramiczna w łapy Trixie dostępna w trzech rozmiarach jest odpowiednia dla psów i kotów.

11,26 zł

Ciężka wersja miski plastikowej Trixie Lovely Cat zapobiega ślizganiu się dzięki gumowej podstawie.

25,43 zł

Wysokiej jakości miska dla psów Trixie Lovely Dog jest wykonana z plastiku. Miska nie ślizga się dzięki gumowej podstawie.

25,43 zł

Plastikowa pokrywa Trixie idealnie pasuje do misek 24431 i 24432. Skutecznie utrzymuje świeżość jedzenia i znakomicie sprawdza się w podróży.

8,08 zł

Solidna miska plastikowa Trixie posiada gumową podstawę, która zapewnia stabilność. Dostępna w jednym rozmiarze.

11,83 zł
Pokaż 1 - 12 z 89 rzeczy

Woof