Miski 

Miski dla psów, karmidła i poidła dla psa. Od najpopularniejszych ceramicznych misek dla psa, po plastikowe miski z antypoślizgowymi podstawami, miski stalowe oraz miski turystyczne składane. Miski na stojakach, specjalne miski dla psa spowalniające tempo jedzenia oraz zaawansowane karmidła automatyczne dla psa i poidła automatyczne chłodzące wo...

Miski dla psów, karmidła i poidła dla psa. Od najpopularniejszych ceramicznych misek dla psa, po plastikowe miski z antypoślizgowymi podstawami, miski stalowe oraz miski turystyczne składane. Miski na stojakach, specjalne miski dla psa spowalniające tempo jedzenia oraz zaawansowane karmidła automatyczne dla psa i poidła automatyczne chłodzące wodę. Do wyboru także personalizowane akcesoria takie jak podkładki antypoślizgowe pod miski dla psów, ułatwiające zachowanie porządku w miejscu karmienia. Klasyczne miski, kolorowe miski dla psa oraz specjalne miski dla szczeniąt - największy wybór misek dla psów marki Trixie.  

Więcej
na stronie

Plastikowe karmidło automatyczne Le Bistro z programowanymi godzinami karmienia i ilościami pożywienia ułatwi kontrolowanie posiłków psów i kotów.

483,02 zł

Innowacyjne karmidło Trixie TX1 z czasomierzem zapewnia automatyczne otwarcie o określonym czasie. Karmidło idealnie nadaje się do mokrej karmy – zawiera także pojemnik na lód dla utrzymania świeżości jedzenia.

72,29 zł

Karmidło na dwa posiłki Trixie TX2 z czasomierzem zapewnia automatyczne otwarcie o określonym czasie. Podajnik świetnie sprawdzi się, kiedy musimy zostawić zwierzaka samego w domu - zawiera dwa pojemniki na lód dla utrzymania świeżości jedzenia. Działa na baterie.

126,83 zł

Karmidło automatyczne na 4 duże posiłki Trixie TX4 pozwoli na maksymalne kontrolowanie pór posiłku dla psa lub kota a także sprawi, że zwierzak otrzyma odpowiednie ilości karmy, kiedy zostanie sam w domu. Podajnik posiada miejsca na 4 posiłki po 500 ml, idealnie nadaje się do mokrej karmy.

238,15 zł

Okrągłe karmidło automatyczne Trixie TX6 posiada 6 miejsc na posiłki po 240 ml. Podajnik ma programowane godziny karmienia (do 3 razy dziennie) i wytrzymałą pokrywę, która otwiera się o określonej godzinie.

277,16 zł

Nowoczesne poidło dla psa i kota Trixie Fresh Flow Deluxe posiada specjalny dozownik wody i filtr uzdatniający wodę do picia. Ciągła cyrkulacja sprawia, że woda jest chłodna i świeża.

206,35 zł

Specjalny filtr węglowy pasujący do poidła automatycznego Fresh Water Deluxe uzdatni wodę i poprawi jej jakość. Zestaw zawiera 2 sztuki.

24,47 zł

Urocza miska ceramiczna w łapy Trixie dostępna w trzech rozmiarach jest odpowiednia dla psów i kotów.

11,26 zł

Ciężka wersja miski plastikowej Trixie Lovely Cat zapobiega ślizganiu się dzięki gumowej podstawie.

25,43 zł

Wysokiej jakości miska dla psów Trixie Lovely Dog jest wykonana z plastiku. Miska nie ślizga się dzięki gumowej podstawie.

25,43 zł

Plastikowa pokrywa Trixie idealnie pasuje do misek 24431 i 24432. Skutecznie utrzymuje świeżość jedzenia i znakomicie sprawdza się w podróży.

8,08 zł

Solidna miska plastikowa Trixie posiada gumową podstawę, która zapewnia stabilność. Dostępna w jednym rozmiarze.

11,83 zł
Pokaż 1 - 12 z 85 rzeczy

Woof