Kojce i klatki 

Kojce i klatki dla psów umożliwiają bezpieczny transport w samochodzie, który jest niezwykle istotny zarówno na krótkich jak i długich trasach. Klatki przeznaczony do samochodów i okratowania do bagażnika zapewniające psu swobodę, a pozostałym pasażerom bezpieczeństwo w czasie jazdy. Nasz sklep zoologiczny online posiada w swojej ofercie okratow...

Kojce i klatki dla psów umożliwiają bezpieczny transport w samochodzie, który jest niezwykle istotny zarówno na krótkich jak i długich trasach. Klatki przeznaczony do samochodów i okratowania do bagażnika zapewniające psu swobodę, a pozostałym pasażerom bezpieczeństwo w czasie jazdy. Nasz sklep zoologiczny online posiada w swojej ofercie okratowania, kojce i klatki ułatwiające transport psa, a także dające ograniczoną swobodę kojce i klatki, niezbędne w wielu sytuacjach i miejscach, gdzie chcemy zapewnić psu komfort.

Więcej

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour idealnie sprawdzi się podczas transportu zwierząt lub przedmiotów w bagażniku. Dostępne w jednym rozmiarze.

133,94 zł

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour z wygiętymi prętami poziomymi idealnie sprawdzi się podczas transportu zwierząt lub przedmiotów w bagażniku. Dostępne w jednym rozmiarze.

111,90 zł

Okratowanie do samochodu Trixie Friends on Tour z aluminium jest mocowane do zagłówków, dzięki czemu pozwala na użycie całej przestrzeni ładunkowej. Dostępne w jednym rozmiarze.

295,15 zł

Pokrowiec na siedzenie samochodowe Trixie Friends on Tour wykonany z poliestru i imitacji owczej wełny jest bardzo komfortowy dla psa. Idealnie sprawdzi się podczas długich podróży. Dostępny w jednym rozmiarze.

173,44 zł
Pokaż 1 - 4 z 4 rzeczy

Woof