Animonda Integra Protect Diabetes dla kotów

Animonda Integra Protect Diabetes dla kotów

56,50 zł
Brutto

Sucha karma Animonda Integra Protect Diabetes przeznaczona dla kotów z cukrzycą. Karma reguluje poziom glukozy we krwi, jest bogata w proteiny, nie zawiera skrobi.

Waga opakowania
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Zwrot do 30 dni Zwrot do 30 dni

Firma: Animonda
Nazwa produktu: Animonda Integra Protect Diabetes dla kotów
Typ: sucha karma dla kotów
Waga: 250g, 1,75kg.
Zalecenia: koty z cukrzycą

Karma dla kotów Animonda Integra Protect Diabetes wspomaga leczenie zwierząt z podwyższonym poziomem cukru we krwi. Chronicznie podwyższony poziom cukry we krwi jest konsekwencją zakłócenia obiegu transportu glukozy z krwi do komórek, za który odpowiada insulina. U zdrowych kotów poziom cukru we krwi jest regulowany właśnie przez hormon insulinę, która wydzielana jest przez trzustkę. Po spożyciu pokarmu poziom cukru we krwi podnosi się. Aktywowana jest praca trzustki, która produkuję insulinę. Zaburzenie tego procesu prowadzi do powstania hiperglikemii. Przy prawidłowym leczeniu cukrzycy ogromnie ważną sprawą staje się wsparcie organizmu kota odpowiednią dietą.

Animonda Integra to specjalna linia pokarmów dietetycznych wspomagających leczenie. Twierdzenie, że większość chorób jest wynikiem nieprawidłowego odżywiania jest zasadne i niestety często potwierdza się w praktyce. Koty i psy są zwierzętami domowymi, ale z natury są drapieżnikami, a karmione ciastkami, kluskami czy ryżem na pewno będą miały kłopoty ze zdrowiem. Praktyka leczenia chorób cywilizacyjnych u zwierząt domowych, bezspornie wymaga, oprócz zabiegów leczniczych u weterynarza, także zmiany sposobu żywienia w czasie rekonwalescencji. Indywidualny sposób doboru diety dostosowanej do danej choroby jest niezbędnym czynnikiem poprawy zdrowia. Różnica między pokarmem standardowym a leczniczym polega na tym, że posiłek leczniczy wzmacnia osłabiony metabolizm oraz precyzyjnie zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie na substancje, potrzebne organizmowi do szybkiej regeneracji.

SKŁAD:
mączka drobiowa, kukurydza, kleik kukurydziany, olej rybny, pulpa buraczana, wątróbka drobiowa, owies, tłuszcz drobiowy, składniki mineralne, fruktooligosacharydy, kwas linolowy, wyciąg z muszli, L-karnityna

Analiza
Białko surowe 39,5%, Tłuszcz surowy 14,0%, Włókno surowe 3,0%, Popiół surowy 5,5%, Wilgotność 9,0%

Dodatki:
witamina A (18.000 j.m./kg), witamina D3 (2.000 j.m./kg), witamina E (300 mg/kg).

Dawkowanie
Zalecana dzienna dawka w gramach
Kot zależnie od wieku, temperamentu i aktywności je mniej lub więcej. Pamiętaj o zapewnieniu kotu zawsze świeżej wody.

Tabela dawkowania Animonda Integra Protect Diabets

Dostępna w opakowaniach 250 g i 1,75 kg.

86-677

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć