BiOMill Classic Light 15kg

BiOMill Classic Light 15kg

209,00 zł
Brutto

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów
- dorosłym wszystkich ras o zmniejszonej aktywności;
- psów starszych;
- psów z tendencją do nadwagi.

help_outlineZapytaj o produkt
BiOMill Classic Light 15kg

BiOMill Classic Light 15kg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: BiOMill
Nazwa produktu: BiOMill Classic Light
Typ: Sucha karma dla psa
Waga: 15kg
Zalecenia: psy dorosłe o małej aktywności, skłonne do nadwagi

CHARAKTERYSTYKA KARMY:
BiOMill CLASSIC LIGHT to pełnoporcjowe pożywienie dedykowane psom dorosłym wszystkich ras o zmniejszonej aktywności, odpowiednie również dla psów starszych jak i z tendencją do nadwagi. Odpowiednio dobrane lekkostrawne składniki(ryż i mięso drobiowe), zredukowana ilość tłuszczy oraz FOS (Frukto – Oligosacharydy), gwarantują poprzez odpowiednie odżywienie idealne zdrowie i kondycję psa.

SKŁADNIKI:
Ryż(min. 35%), suszone mięso drobiowe(min. 16%), pszenica, kukurydza, soja, tłuszcz pochodzenia drobiowego, burak cukrowy, mączka rybna, drożdże piwne, gluten kukurydzy, dicalcium fosforan, chlorek sodu, węglan wapnia, FOS(Frukto – Oligosacharydy), witaminy i pierwiastki śladowe.

ANALIZA OGÓLNA:
Proteiny 20%, tłuszcz 8,2%, celuloza 3%, Popiół(minerały) 6,5%.

SPOSÓB KARMIENIA:
Karma jest kompletna i w pełni zbilansowana a zatem powinna stanowić wyłączne źródło pożywienia. W celu uniknięcia błędów dietetycznych nie zaleca się dodawać do karmy mięsa oraz innych substancji odżywczych. Karmę należy podawać na sucho. Pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. W celu optymalizacji dozowania pożywienia zaleca się korzystanie z tabeli racjonowania.

Biomill Classic Light tabela żywienia

WSKAZÓWKI OGÓLNE:
Tabela racjonowania pożywienia znajduje się z tyłu opakowania w górnej jego części. Określa ona wielkość dziennego dawkowania karmy, w odniesieniu do wagi zwierzęcia i poziomu jego aktywności, stanowiąc wzorzec dziennej porcji żywieniowej, zapobiegającej niedowadze lub nadwadze. Należy regularnie sprawdzać wagę psa ze względu na prawidłowe dopasowanie dawki pożywienia do faktycznego zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze. Zaleca się permanentną kontrolę wagi zwierzęcia w odniesieniu do standardów wagowych danej rasy. Karma jest wyprodukowana na 18 miesięcy przed datą przydatności do spożycia. Zaleca się zamykanie opakowania po otwarciu lub przechowywanie pokarmu w specjalistycznym pojemniku magazynującym BiOMill, chroniącym pożywienie przed destruktywnie wpływającymi na niego czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło, wilgoć oraz powietrze.

UWAGI:
Karmę należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (w temperaturze nie wyższej niż 25°C). Zaleca się unikać bezpośredniego wpływu na karmę lub opakowanie promieni słonecznych oraz bezpośredniego kontaktu karmy lub opakowania z ziemią. Data przydatności do spożycia znajduje się z tyłu opakowania w górnej jego części lub w części centralnej na zgrzewie.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć