BiOMill Classic Complete

BiOMill Classic Complete

209,00 zł
Brutto

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras.

Waga opakowania
help_outlineZapytaj o produkt
BiOMill Classic Complete

BiOMill Classic Complete

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: BiOMill
Nazwa produktu: BiOMill Classic Complete
Typ: Sucha karma dla psa
Waga: 15kg
Zalecenia: psy dorosłe wszystkich ras

CHARAKTERYSTYKA KARMY:
BiOMill CLASSIC COMPLETE jest kompletnym i w pełni zbilansowanym pożywieniem, odpowiadającym indywidualnym potrzebom żywieniowym psów dorosłych wszystkich ras. Perfekcyjnie zrównoważone pożywienie zostało stworzone w oparciu o wyselekcjonowane składniki odżywcze najwyższej jakości, w tym Frukto – Oligo - Sacharydy, podnoszące witalność psa i utrzymujące go w doskonałej kondycji przez cały okres jego dorosłego życia. Frukto – Oligo - Sacharydy, pochodzące z
buraków, są probiotykami, tworzącymi użyteczne bakterie (bakteria bifidus, bakteria Lactobacillus etc.), wspomagające układ trawienny i powstrzymujące szkodliwe bakterie (Salmonella, E. Cola etc). Pokarm optymalizuje procesy trawienne i życiowe zwierzęcia.

SKŁADNIKI:
Suszone mięso drobiowe (dehydrolizowane) - (min. 30%), suszone mięso wołowe (dehydrolizowane), pszenica, kukurydza, ryż, ziarna soi, tłuszcze pochodzenia drobiowego, pulpa buraczana, mięso rybie, proteiny kukurydziane, mączka rybna, otręby pszenne, drożdże piwne, FOS (Frukto – Oligo – Sacharydy, 1%), substancje mineralne i witaminy.

ANALIZA OGÓLNA:
Proteiny 25%, Tłuszcz 12%, Popiół(minerały) 7%, Celuloza (włókno pokarmowe) 3%, Witamina A 10000UI/kg, Witamina D3 1500UI/kg, Witamina E (α – Tokoferol) 50mg/kg, Miedź (forma siarczanu) 15mg/kg, Żelazo (forma siarczanu) 170mg/kg, Antyoksydanty w formie Witamin C i E (BHA/BHT), bez konserwantów i kolorantów. Utrzymanie deklarowanych wartości witaminowych gwarantowane do końca okresu przydatności do spożycia.

SPOSÓB KARMIENIA:
Karma jest kompletna i w pełni zbilansowana a zatem powinna stanowić wyłączne źródło pożywienia. W celu uniknięcia błędów dietetycznych nie zaleca się dodawać do karmy mięsa oraz innych substancji odżywczych. Karmę należy podawać na sucho. Pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. W celu optymalizacji dozowania pożywienia zaleca się korzystanie z tabeli racjonowania.

Tabela dawkowania Biomill Classic Complete

WSKAZÓWKI OGÓLNE:
Tabela racjonowania pożywienia znajduje się z tyłu opakowania w górnej jego części. Określa ona wielkość dziennego dawkowania karmy, w odniesieniu do wagi zwierzęcia i poziomu jego aktywności, stanowiąc wzorzec dziennej porcji żywieniowej, zapobiegającej niedowadze lub nadwadze. Należy regularnie sprawdzać wagę psa ze względu na prawidłowe dopasowanie dawki pożywienia do faktycznego zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze. Zaleca się permanentną kontrolę wagi zwierzęcia w odniesieniu do standardów wagowych danej rasy. Karma jest wyprodukowana na 18 miesięcy przed
datą przydatności do spożycia. Zaleca się zamykanie opakowania po otwarciu lub przechowywanie pokarmu w specjalistycznym pojemniku magazynującym BiOMill, chroniącym pożywienie przed destruktywnie wpływającymi na niego czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło, wilgoć oraz powietrze.

UWAGI:
Karmę należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (w temperaturze nie wyższej niż 25°C). Zaleca się unikać bezpośredniego wpływu na karmę lub opakowanie promieni słonecznych oraz bezpośredniego kontaktu karmy lub opakowania z ziemią. Data przydatności do spożycia znajduje się z tyłu opakowania w górnej jego części lub w części centralnej na zgrzewie.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć