Purina Pro Plan Puppy Large Athletic OptiStart kurczak

Purina Pro Plan Puppy Large Athletic OptiStart kurczak

81,20 zł
Brutto

Pełnoporcjowa karma Pro Plan Puppy Large Athletic OptiStart dla szczeniąt dużych ras powyżej 25 kg wagi psa dorosłego, w wieku od 2 do 24 miesięcy. Karma przeznaczona dla psów o atletycznej budowie ciała: Bokser, Dalmatyńczyk, Doberman, Owczarek Niemiecki, Dog Niemiecki, Greyhound, Wilczarz Irlandzki, Pointer, Setter, Wyżeł Weimarski. Bogata w jagnięcinę, z ryżem. 

Waga opakowania
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Zwrot do 30 dni Zwrot do 30 dni

Firma: Purina
Nazwa produktu: Purina Pro Plan Puppy Large Athletic OptiStart
Typ: sucha karma dla szczeniąt
Waga: 3kg, 12kg
Zalecenia: szczenięta dużych ras

Karma Purina Pro Plan Puppy Large Breed Athletic idealna dla owczarka niemieckiego i dużych psów. Została specjalnie opracowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby żywieniowe szczeniąt dużych ras (> 25 kg gdy dorosną) o atletycznej budowie ciała, w wieku od 2 do 24 miesięcy. Szczenięta dużych ras o atletycznej budowie ciała mają inne potrzeby żywieniowe w porównaniu ze szczeniętami dużych ras o masywnej sylwetce, takie jak wyższy poziom energii i białka, pomagające rozwijać i utrzymywać silną masę mięśniową i pokryć wyższe zapotrzebowanie na energię.
OPTISTART
Zawiera siarę, pierwsze mleko matki, bogate w naturalne przeciwciała, które jak udowodniono* wzmacniają odpowiedź immunologiczną i pomagają zwiększyć odporność przekazaną przez matkę. Wpływa również na równowagę między „dobrymi” i „złymi” bakteriami w przewodzie pokarmowym szczeniąt, ograniczając ryzyko wystąpienia zaburzeń z jego strony.
ATHELTIC PYSIQUE / ATLETYCZNA BUDOWA CIAŁA
Zwiększony poziom białka, tłuszczu i witamin z grupy B, aby pokryć wyższe zapotrzebowanie na energię szczeniąt o atletycznej budowie ciała i naturalnie wyższym poziomie metabolizmu.
BRAIN AND VISION / MÓZG I WZROK
Zawiera naturalne źródła DHA (długołańcuchowego kwasu tłuszczowego Omega 3), znajdującego się w mleku matki, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu oraz narządu wzroku.

SKŁAD:
kurczak (17%)
odwodnione białko drobiowe
pszenica
ryż (9%)
gluten
mączka sojowa
kukurydza
tłuszcz zwierzęcy
digest
suszona pulpa buraczana
składniki mineralne
olej rybi
suszona siara (0.1%)

Analiza składu Purina Pro Plan Puppy Large Athletic

Dzienne zalecenia żywieniowe (g/dzień)

Tabela dawkowania Purina Pro Plan Puppy Large Athletic

Karmienie w okresie odstawienia i wzrostu
Przez pierwsze 3 tygodnie życia szczenięta otrzymują wszystkie potrzebne substancje odżywcze z mlekiem matki. Podczas kolejnych 3-6 tygodni zacznij podawać namoczoną karmę PRO PLAN® Puppy 3 do 4 razy dziennie. Po odstawieniu od matki podawaj zalecane ilości karmy. Po ukończeniu przez szczenię 3 miesiąca życia stopniowo zmniejszaj ilość wody dodawanej do karmy. Utrzymywanie szczupłej sylwetki zwierzęcia w okresie wzrostu jest ważne dla jego
prawidłowego rozwoju.
Zalecane dzienne ilości karmy powinny być dostosowane przez ich zmniejszenie lub zwiększenie o 10 do 15% w zależności od warunków środowiska, poziomu aktywności i kondycji fizycznej zwierzęcia.

Dostępne opakowania 3kg i 12kg

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć