Karma dla psów średnich ras 

Karma dla psów średnich ras to pożywienie towarzyszące naszemu psu od momentu osiągnięcia dorosłości, w zależności od rasy najczęściej między 12 a 14 miesiącem życia aż do 7 roku życia zwierzęcia. Utrzymanie psa dorosłego rasy średniej w dobrym zdrowiu i prawidłowej kondycji zapewnić mogą kompletne i bilansowane suche karmy, w których składzie z...

Karma dla psów średnich ras to pożywienie towarzyszące naszemu psu od momentu osiągnięcia dorosłości, w zależności od rasy najczęściej między 12 a 14 miesiącem życia aż do 7 roku życia zwierzęcia. Utrzymanie psa dorosłego rasy średniej w dobrym zdrowiu i prawidłowej kondycji zapewnić mogą kompletne i bilansowane suche karmy, w których składzie znajdziemy najlepszej jakości zbilansowane składniki. Prawdziwym wyzwaniem dla karmy dla psów ras średnich jest stworzenie pożywienia o bardzo wysokiej zawartości protein pochodzenia zwierzęcego a jednocześnie stworzyć pokarm wspomagający procesy metaboliczne, dynamicznie zachodzące w organizmie psa. To właśnie dzięki odpowiedniemu bilansowi minerałów (szczególnie kompozycji: magnez, fosfor, wapń), karma usprawnia funkcjonowanie i optymalizuje stan zdrowia i kondycję kośćca, stawów oraz masy mięśniowej zwierzęcia. Produkty charakteryzujące się powyższym składem reprezentują najwyższą półkę produktów superpremium, spełniających najwyższe wymogi i odpowiadające surowym normom żywieniowym. Długotrwałe skarmianie psa rasy średniej wymaga dobrania także smacznego pożywienia, które trafi w gusta nawet najbardziej wybrednych czworonogów, dlatego wśród proponowanych karm znajdują się zarówno te z mięsem drobiowym, jak i z jagnięciną oraz szlachetnym łososiem, pozwalając zapewnić psu zaspokojenie nie tylko potrzeb czysto energetycznych ale także smakowych.

Więcej
na stronie

Pełnowartościowa, wysokoenergetyczna karma przeznaczona dla psów dorosłych ras średnich (waga psa dorosłego 10-25 kg) w wieku od 12-ego/14-ego miesiąca do 7-ego roku życia.

249,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów dorosłych ras średnich, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów wyjątkowo wybrednych.

99,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów dorosłych ras średnich, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów wyjątkowo wybrednych.

99,00 zł

Pełnoporcjowa i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras o dużej aktywności fizycznej, w szczególności dla psów sportowych, myśliwskich, stróżujących i intensywnie pracujących. 

314,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów wyjątkowo wybrednych.

314,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional Medium Adult Chicken 12kg oraz ciastka Trovet i pojemnik na karmę w prezencie.

319,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional Medium Sensitive Lamb 12kg oraz ciasteczka Trovet i pojemnik na karmę w prezencie.

339,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional Medium Sensitive Salmon 12kg oraz ciasteczka Trovet i pojemnik na karmę w prezencie.

339,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych ras średnich (waga psa dorosłego 11 – 20 kg) i dużych (waga psa dorosłego 20 – 40 kg) w wieku od 12 miesiąca do 7 roku życia.

86,00 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite Active Dog dla aktywnych dorosłych psów ras średnich i średnio-dużych. Pokarm zawiera wyłącznie mięso drobiowe, z wyciągiem Juki Schidigera dla kontroli zapachu.PROMOCJA na opakowania 12,5kg i 20kg. Teraz karmę możesz zakupić w promocji z wybranymi ciastkami Yam-Yam w prezencie!

209,00 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite Adult Dog dla dorosłych psów wszystkich ras, a także dla ciężarnych i karmiących suk wszystkich ras i psów starszych wszystkich ras.

219,00 zł

Sucha karma Kennels Favourite klasy super premium Lamb & Rice dla psów dorosłych wszystkich ras, zwłaszcza dla psów z problemami trawiennymi i/lub alergiami pokarmowymi, problemami z nerkami, atopią skóry, silnym linieniem i nadwagą.

229,00 zł
Pokaż 1 - 12 z 65 rzeczy

Woof