Inne 

Akcesoria i pozostałe inne użyteczne produkty dla kotów. Znaleźć można tutaj szereg produktów uzupełniających jak baterie, czy wyposażenie kociej apteczki. W innych produktach znalazły się także filtry wymienne do kuwet, łopatki do kuwet, środki czystości do domu, w którym mieszka kot, a także ręczniki i akcesoria pielęgnacyjne do paznokci. Nasz...

Akcesoria i pozostałe inne użyteczne produkty dla kotów. Znaleźć można tutaj szereg produktów uzupełniających jak baterie, czy wyposażenie kociej apteczki. W innych produktach znalazły się także filtry wymienne do kuwet, łopatki do kuwet, środki czystości do domu, w którym mieszka kot, a także ręczniki i akcesoria pielęgnacyjne do paznokci. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór produktów marek Sanicat, Laboratorium Dermapharm, Trixie, Ami Play, Beaphar.

Więcej
na stronie

Kapsułki Biowet Biohepanex dla psów i kotów wspomagające funkcję wątroby. Zaleca się podawanie w przypadku niewydolności oraz zaburzeń czynnościowych wątroby, w zaburzeniach trawienia oraz wspomagająco w schorzeniach dróg żółciowych. Także kotom z objawami encefalopatii wątrobowej oraz osłabionym w wyniku dłuższego nieprzyjmowania pokarmów.

23,27 zł

Płyn przeciwko nieprzyjemnym zapachom z jamy ustnej psów i kotów. Preparat czyści i pielęgnuje zęby oraz neutralizuje przykry zapach z pyska. Fluor zawarty w preparacie zapobiega rozwojowi próchnicy i wzmacnia szkliwo zębów. Kwas cytrynowy rozpuszcza osad mineralny. Środek zapachowy wraz z sacharyną wpływa korzystnie na cechy smakowe i zapachowe preparatu.

18,08 zł

Preparat Oticlar Biowet Puławy dla psów i kotów przeznaczony do pielęgnacji uszu zwierząt. może być stosowany do toalety uszu psów i kotów w sposób regularny raz do dwóch razy tygodniowo. W stanach chorobowych uszu, zazwyczaj podaje się go celem wstępnego oczyszczenia kanału słuchowego, przed zastosowaniem właściwego środka terapeutycznego.

12,44 zł

Proszek Beaphar DENTAL POWDER to zmielone brunatnice, które przeciwdziałają przykremu zapachowi z jamy ustnej i innym powszechnie występującym problemom stomatologicznym. Do stosowania dla kotów i psów.

22,95 zł

Odświeżacz oddechu Beaphar dla psów i kotów z łatwą aplikacją. Przeciwdziała formowaniu kamienia nazębnego.

26,48 zł

Pasta do zębów Beaphar dla psów i kotów o smaku mięsa, przeciwdziała powstawaniu płytki bakteryjnej, zapobiega formowaniu kamienia nazębnego, zapewniając świeższy oddech.

19,42 zł

Żel do mycia zębów Beaphar dla psów i kotów zapewnia dokładne czyszczenie zębów bez użycia szczoteczki. Przeciwdziała gromadzeniu się płytki bakteryjnej i formowaniu kamienia nazębnego, co w rezultacie zapewnia świeży oddech.

21,18 zł

Beaphar zestaw do karmienia noworodków dla szczeniąt, kociąt, a także młodych królików, chomików i świnek morskich i jeży. Umożliwia karmienie, w przypadku braku możliwości naturalnego żywienia.

14,12 zł

Krople do oczu Beaphar OFTAL EYAWATER zapewniają pielęgnację, likwidują nieczystości i podrażnienia. Preparat da kotów i psów.

22,95 zł

Preparat Beaphar do pielęgnacji okolic oczu i uszu dla psów, kotów oraz innych zwierząt futerkowych.

19,42 zł

Neutralizator zapachów z kuwety Beaphar odour Killer, skutecznie pochłania mocz i niweluje nieprzyjemną woń odchodów zwierzęcia, powstającą w trakcie użytkowania kocich kuwet.

17,65 zł

Odplamiacz Beaphar Stain Remover wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów. Skutecznie usuwa zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego.

37,07 zł
Pokaż 1 - 12 z 131 rzeczy

Woof