Identyfikatory i zawieszki 

Identyfikatory i zawieszki dla psów dodatkowo zabezpieczają naszego pupila przed nieszczęśliwym zaginięciem czy brakiem widoczności. Identyfikatory z adresówkami pozwalają na zamieszczenie najważniejszych danych o psie, danych właściciela oraz danych kontaktowych. Adresówki w zależności od rodzaju możemy dopinać do obroży psa lub chować w plecak...

Identyfikatory i zawieszki dla psów dodatkowo zabezpieczają naszego pupila przed nieszczęśliwym zaginięciem czy brakiem widoczności. Identyfikatory z adresówkami pozwalają na zamieszczenie najważniejszych danych o psie, danych właściciela oraz danych kontaktowych. Adresówki w zależności od rodzaju możemy dopinać do obroży psa lub chować w plecaku lub w szelkach, które nosi pies. Odblaskowe i świecące zawieszki zagwarantują widoczność psa o zmierzchu i w nocy, kiedy spaceruje samotnie lub z właścicielem, kiedy biega lub bawi się. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór zawieszek i identyfikatorów dla psów Trixie.

Więcej
na stronie

Zawieszka z adresówką Trixie Flasher wykonana z plastiku posiada migające światło w kolorze czerwonym, białym, niebieskim.

13,21 zł

Silikonowa zawieszka świecąca Trixie Flasher posiada dwa tryby świecenia – ciągły i migający. Dostępna w różnych kolorach.

14,90 zł

Skórzana adresówka Trixie w kształcie serca, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.

12,86 zł

Wygodna adresówka z obręczą do zawieszania Trixie wykonana z metalu.

3,20 zł

Fantazyjna adresówka Trixie w kształcie psa, to piękna zawieszka ozdobiona kryształami górskimi. Wykonana z metalu.

12,61 zł

Fantazyjna adresówka Trixie w kształcie kości, to piękna zawieszka ozdobiona stylowym motywem w kształcie łap. Wykonana z metalu.

11,00 zł

Fosforyzująca adresówka z plastiku Trixie to zawieszka, która idealnie sprawdzi się podczas deszczowych dni.

2,17 zł

Komfortowa adresówka Trixie wykonana z poliestru z paskiem odblaskowym.

5,68 zł

Wygodna adresówka z obręczą do zawieszania Trixie wykonana z metalu. Dostępna w kolorze złotym.

3,27 zł

Czerwono-niebieska zawieszka na adres Trixie zapewni psu bezpieczeństwo w razie zaginięcia. Dostępna w jednym rozmiarze.

3,75 zł

Adresówka Trixie wykonana z metalu zapewni możliwość zidentyfikowania psa w przypadku zgubienia. Dostępna w różnych kształtach.

3,56 zł

Zawieszka dla psów i kotów Trixie Flasher zapewni znakomitą widoczność pupila podczas spaceru. Jest odporna na zachlapanie, dlatego może być używana w pochmurne dni. Zawieszka świeci czerwonym i niebieskim światłem, zawiera zestaw dodatkowych baterii.

9,66 zł
Pokaż 1 - 12 z 15 rzeczy

Woof