Preparaty do usuwania plam i zapachów 

Preparaty do usuwania plam i zapachów po psie to środki zapobiegające oraz neutralizujące. Przygotowane w formie sprayów, dezodorantów, kropelek, szamponów, tabletek a także podkładów i przysmaków produkty mają na celu zadbać o oddech psa, zneutralizować zapach cieczki u suczki, zabezpieczyć mieszkanie przy szczeniakach czy podczas cieczki, odśw...

Preparaty do usuwania plam i zapachów po psie to środki zapobiegające oraz neutralizujące. Przygotowane w formie sprayów, dezodorantów, kropelek, szamponów, tabletek a także podkładów i przysmaków produkty mają na celu zadbać o oddech psa, zneutralizować zapach cieczki u suczki, zabezpieczyć mieszkanie przy szczeniakach czy podczas cieczki, odświeżyć zapach sierści psa lub go zneutralizować. Szeroki wybór odplamiaczy do mebli, tapicerki samochodowej oraz tkanin oraz odświeżaczy do klatek, transporterów i bud dla psa. Wyjątkowe perfumy dla psów Iv San Bernard oraz preparaty Laboratorium Dermapharm. Produkty marek Biowet, Beaphar, Trixie, Iv San Bernard, Laboratorium Dermapharm, Ring 5, Bio-Groom, Sanilove.

Więcej
na stronie

Płyn przeciwko nieprzyjemnym zapachom z jamy ustnej psów i kotów. Preparat czyści i pielęgnuje zęby oraz neutralizuje przykry zapach z pyska. Fluor zawarty w preparacie zapobiega rozwojowi próchnicy i wzmacnia szkliwo zębów. Kwas cytrynowy rozpuszcza osad mineralny. Środek zapachowy wraz z sacharyną wpływa korzystnie na cechy smakowe i zapachowe preparatu.

18,08 zł

Preparat Beaphar NO LOVE neutralizuje wabiący zapach suczki, zabezpieczając ją podczas cieczki przed nieplanowanym pokryciem. Nie można preparatu przedawkować.

29,53 zł

Maty do nauki czystości Beaphar Puppy Pads dla szczeniąt i młodych psów. Absorbują wilgoć, zawierają środek neutralizujący nieprzyjemny zapach. Wymiary 60x60 cm.

14,12 zł

Przysmak witaminowy Beaphar FRESH BREATH to mieszanka przeciwdziałająca przykremu zapachowi z jamy ustnej psów. Granulki przekąski sprawiają, że płytka bakteryjna z trudem przywiera do powierzchni zębów i w naturalny sposób pomaga utrzymać zęby w czystości.

12,40 zł

Sprej Beaphar Quick Clean do błyskawicznego usuwania brudu z sierści psa. Pozostawia świeży i przyjemny zapach.

28,24 zł

Spray dla psów Beaphar Macadamia Spray z olejkiem makadamia wykonany na bazie naturalnych olei roślinnych. Zapobiega wysuszaniu skóry i sierści zwierzęcia.

28,24 zł

Odświeżacz oddechu Beaphar dla psów i kotów z łatwą aplikacją. Przeciwdziała formowaniu kamienia nazębnego.

26,48 zł

Pasta do zębów Beaphar dla psów i kotów o smaku mięsa, przeciwdziała powstawaniu płytki bakteryjnej, zapobiega formowaniu kamienia nazębnego, zapewniając świeższy oddech.

19,42 zł

Żel do mycia zębów Beaphar dla psów i kotów zapewnia dokładne czyszczenie zębów bez użycia szczoteczki. Przeciwdziała gromadzeniu się płytki bakteryjnej i formowaniu kamienia nazębnego, co w rezultacie zapewnia świeży oddech.

21,18 zł

Atomizer Beaphar Odour Eliminator do eliminacji zapachów zwierzęcych. Neutralizator skutecznie wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów.

37,07 zł

Odplamiacz Beaphar Stain Remover wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów. Skutecznie usuwa zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego.

37,07 zł

Spray Beaphar PET DEODORISER do maskowania nieprzyjemnych zapachów ze skóry psa, fretki czy szczura.

21,18 zł
Pokaż 1 - 12 z 63 rzeczy

Woof