PTAKI 

Ptaki to wyjątkowa grupa zwierząt, hodowane w domach wymagają stworzenia specjalnych warunków, aby zdrowo się rozwijać, prawidłowo funkcjonować i cieszyć oko hodowcy niepowtarzalnym wyglądem. Hodując ptaki, w zależności od ich gatunku oraz ilości musimy podjąć decyzję na temat prawidłowego wyboru klatki, karm, witamin i preparatów. Pielęgnacja p...

Ptaki to wyjątkowa grupa zwierząt, hodowane w domach wymagają stworzenia specjalnych warunków, aby zdrowo się rozwijać, prawidłowo funkcjonować i cieszyć oko hodowcy niepowtarzalnym wyglądem. Hodując ptaki, w zależności od ich gatunku oraz ilości musimy podjąć decyzję na temat prawidłowego wyboru klatki, karm, witamin i preparatów. Pielęgnacja ptaków wymaga odrobiny zaangażowania oraz posiadania odpowiednich dla gatunku kosmetyków. Transportery pozwolą na swobodne poruszanie się ze zwierzęciem, kiedy wymaga tego potrzeba. Internetowy sklep zoologiczny zoo8 posiada w ofercie liczne produkty dla ptaków wielu gatunków, szczególnie hodowanych w domach. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej
na stronie

Wysoka klatka dla ptaków z półokrągłym zakończeniem. Dostępna w dwóch kolorach złoto czarnym i złoto brązowym.

102,10 zł

Obszerna klatka Vitapol przeznaczona dla mniejszych ptaków. Bezpieczna i elegancka, dostępna w srebrno-brązowym kolorze.

120,97 zł

Wykonana w orientalnym kształcie klatka dla ptaków marki Vitapol. Wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów.

161,56 zł

Nożyczki do paznokci Trixie dla psów, kotów, małych zwierząt i ptaków są wyposażone w element zatrzymujący zapobiegający zbyt krótkiemu przycięciu. Wykonane ze stali nierdzewnej, dostępne w dwóch rozmiarach.

25,07 zł

Nożyczki do paznokci Trixie służą do pielęgnacji małych psów, kotów, małych zwierząt i ptaków. Ich ergonomiczny kształt pomoże w przycięciu małych paznokci.

10,71 zł

Metalowy kubek dla papug, wykonany ze stali nierdzewnej.

8,97 zł

Metalowa miska wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada uchwyt zaciskowy. Przeznaczona dla ptaków.

3,46 zł
Pokaż 13 - 19 z 19 rzeczy

Woof