Budki i legowiska 

Legowiska dla kotów, budki dla kotów, koce oraz hamaki to synonim wygody i komfortu dla naszych zwierząt, ale także element zdrowotny i behawioralny. Przyzwyczajenie do miejsca oraz wyznaczenie własnej przestrzeni jest dla czworonoga równie ważne co komfortowy odpoczynek po zabawach i spacerach. Dostępne w różnych kształtach owalne legowiska, pr...

Legowiska dla kotów, budki dla kotów, koce oraz hamaki to synonim wygody i komfortu dla naszych zwierząt, ale także element zdrowotny i behawioralny. Przyzwyczajenie do miejsca oraz wyznaczenie własnej przestrzeni jest dla czworonoga równie ważne co komfortowy odpoczynek po zabawach i spacerach. Dostępne w różnych kształtach owalne legowiska, prostokątne, zamykane oraz z różnych materiałów zapewniają kotu własny kąt i wygodę. Maty dla psów i koce dla psów to synonim wygody i komfortu dla naszych psów, ale także element zdrowotny i behawioralny. Przyzwyczajenie do miejsca oraz wyznaczenie własnej przestrzeni jest dla czworonoga równie ważne co komfortowy odpoczynek po zabawach i spacerach. Dostępne w różnych kształtach owalne legowiska, prostokątne, zamykane oraz z różnych materiałów zapewnią psu własny kąt i wygodę. Maty chłodzące oraz maty grzewcze dla kotów, ciepłe koce dodatkowo chroniące meble przed zbytnim wybrudzeniem lub czyszczeniem sierści. Legowiska wiklinowe oraz plastikowe legowiska dla kociąt łatwe w czyszczeniu. Komfortowe zamknięte legowiska dla kotów ceniących sobie spokój oraz pluszowe legowiska na kaloryfer oraz na parapet dla każdego kota. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór legowisk dla kotów Trixie, Chaba.

Więcej
na stronie

Wygodna poduszka Trixie Samoa Sky posiada wypełnienie z pianki o grubości aż 4 cm i grube obrzeże. Legowisko nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

196,69 zł

Komfortowe legowisko Trixie Samoa Sky jest bardzo stabilne i komfortowe. Posiada antypoślizgową poduszkę, która jest mocno przytwierdzona do posłania. Legowisko jest dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

233,88 zł

Wygodne legowisko dla kota Trixie jest wykonane z prawdziwej owczej skóry, która została wypełniona specjalną pianką. Poduszka jest wyjątkowo miękka i przytulna – posiada właściwości antybakteryjne i samooczyszczające.

136,54 zł

Ciepłe legowisko Trixie posiada obicie z bawełny i pluszu – materiałów wyjątkowo przyjemnych dla skóry zwierzaka. Posłanie jest dwustronne, wiązane tasiemkami.

71,89 zł

Dwustronne legowisko Trixie wykonane z imitacji wełny i nylonu posiada miękkie wypełnienie z flauszu poliestrowego. Dostępne w jednym rozmiarze.

33,34 zł

Ciepłe legowisko z imitacji wełny posiada stylową aplikację w kształcie kociego pyszczka. Specjalne wypełnienie z flauszu poliestrowego i pianki jest antyalergiczne i bardzo wygodne.

54,45 zł

Komfortowy koc termoizolujący Trixie zabezpieczy pupila przed zmarznięciem na zimnym podłożu. Dostępny w trzech rozmiarach.

84,34 zł

Specjalna mata z mikrofibry Trixie absorbuje wilgoć oraz kurz, przez co chroni podłogę przed zabrudzeniem. Mata może być użyta jako legowisko lub posłanie samochodowe. Dostępna w dwóch rozmiarach.

114,08 zł

Wyjątkowo miękki i ciepły koc termoizolujący Trixie ochroni meble i podłogi przed brudem i sierścią. Dostępny w dwóch rozmiarach.

29,84 zł

Wyjątkowo miękka mata Trixie skutecznie absorbuje kurz i wilgoć. Posiada 2 cm podbicie z pianki, które izoluje zwierzaka od zimnej podłogi. Mata jest dostępna w jednym rozmiarze.

143,20 zł

Mata z wyjmowanym wkładem chłodzącym wspomaga regulację temperatury ciała psa lub kota podczas ciepłych dni. Produkt działa bez dodatkowego źródła chłodzenia, prądu czy wody. Dostępny w dwóch rozmiarach.

198,53 zł

Cienka mata chłodząca Trixie to innowacyjny produkt, który ochłodzi rozgrzane ciało zwierzęcia bez dodatkowego źródła chłodzenia, prądu czy wody. Mata jest dostępna w kilku rozmiarach.

78,68 zł
Pokaż 1 - 12 z 51 rzeczy

Woof