Lista produktów producenta Ami Play

Produkty polskiego producenta AMI PLAY to cała gama akcesoriów dla psów. Smycze, obroże, haltery, szelki, kagańce, majtki, saszetki treningowe, legowiska, swetry, ubranka, muszki, zabawki codzienne i edukacyjne. Wszystkie produkty wykonane z dbałością o szczegóły, wygodę naszego pupila oraz trwałość, która poparta została 3 letnią gwarancją producenta.

Akcesoria Ami Play to różne linie i serie wyróżniające się oryginalną kolorystyką oraz wspólnymi cechami produktów, umożliwiających różną konfigurację. W ten sposób możemy cieszyć się wybraną gamą kolorystyczną dla całego wyposażenia naszego pupila.

Więcej
na stronie

Szelki regulowane Grand Reflective dla psów firmy Ami Play, wykonana z taśmy polipropylenowej z wplecionymi nitkami odblaskowymi. Szelki regulowane w zależności od wybranego rozmiaru (XS-XXL). Szelki posiadają dodatkowe zatrzaski umożliwiające regulację na tułowiu psa. Wytrzymałe i elastyczne, szelki dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny,...

41,26 zł

Buda Owalna z poduchą Crazy firmy Ami Play, składa się z dwóch części – budy zasadniczej wykonanej z gąbki obszytej materiałem i poduszki wypełnionej sztucznym, antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu.

84,46 zł

Buda Owalna z poduchą Exclusive firmy Ami Play, składa się z dwóch części – budy zasadniczej wykonanej z gąbki obszytej materiałem i poduszki wypełnionej sztucznym, antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu. 

75,03 zł

Domek prostokątny Crazy firmy Ami Play, składa się z dwóch części – domku zasadniczego oraz wyjmowanego dna. Całość produktu wykonana jest z wysokogatunkowej sprężystej gąbki i doskonałej jakościowo tkaniny.

93,78 zł

Domek prostokątny Exclusive firmy Ami Play, składa się z dwóch części – domku zasadniczego oraz wyjmowanego dna. Całość produktu wykonana jest z wysokogatunkowej sprężystej gąbki i doskonałej jakościowo tkaniny. 

84,41 zł

Dwójnik dla psów firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej. Dwójnik umożliwiający prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy o długości 30cm, do wyboru następujące szerokości S-1cm, M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wyposażony w dwa karabińczyki, wytrzymały i elastyczny. Dla wszystkich ras psów.

14,07 zł

Dwójnik Reflective dla psów firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej z wplecionymi nitkami odblaskowymi. Dwójnik umożliwiający prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy o długości 30cm, do wyboru następujące szerokości S-1cm, M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wyposażony w dwa karabińczyki, wytrzymały i elastyczny. Dla wszystkich ras psów.

15,00 zł

Dwójnik Wink dla psa firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej wykończony haftowanym wzorem. Dwójnik umożliwiający prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy o długości 30cm, do wyboru następujące szerokości S-1cm, M-1,5cm, L-2cm, XL-2,5cm. Wyposażony w dwa karabińczyki, wytrzymały i elastyczny. Dla wszystkich ras psów. Dostępne kolory: czarny,...

16,88 zł

Halter Basic dla psów firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej. Halter to obroża uzdowa znana też jako poskramiacz lub kantar. Jest urządzeniem obejmującym pysk oraz szyję psa. Pomaga w prowadzeniu zwierzęcia mającego skłonności do szarpania, ciągnięcia, gwałtownego zbaczania z drogi.

19,70 zł

Halter NO dla psów firmy Ami Play, wykonany z taśmy polipropylenowej z naszytą taśmą ozdobną z elementem odblaskowym. Halter to obroża uzdowa znana też jako poskramiacz lub kantar. Jest urządzeniem obejmującym pysk oraz szyję psa. Pomaga w prowadzeniu zwierzęcia mającego skłonności do szarpania, ciągnięcia, gwałtownego zbaczania z drogi. 

19,84 zł

Kaganiec dla psa firmy Ami Play, wykonany z miękkiego materiału dodatkowo obszytego gąbką, aby maksymalnie złagodzić psu stresującą sytuację. Istotnymi cechami tego  produktu jest łatwość regulacji oraz maksymalne nie krępowanie pyska. Dostępne kolory: czarny, czerwony, brązowy, beżowy, niebieski, grafitowy, zielony.

16,88 zł

Legowisko Owalne z gąbki Crazy firmy Ami Play, posiada miękkie i wygodne wnętrze oraz stanowi bardzo dobrą izolację chroniąc zwierzę przed zimną podłogą. Dostępne różne rozmiary (XS-XXL) i kolory: czerwony, różowy, brązowy, pomarańczowy, lampart.

42,21 zł
Pokaż 1 - 12 z 94 rzeczy

Woof